KONST / Litografier / Grafiskt blad 14424418

nr 1442 4418

Grafiskt blad

Efter Billmark, Norrbro, Tryckt hos Lemercier, Paris, yttermått inklusive ram: 36x47 cm. Ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:14:31

17/1 20:02:00 1      Vinnande bud